Jak powstają projekty nowoczesnych budynków? Na to pytanie chciałoby poznać odpowiedź wiele osób. Do wykonania takich projektów używa się nowoczesnych programów komputerowych, które dostępne są na platformach internetowych w wersji darmowej (podstawowe oprogramowanie) i w wersji płatnej.

Modelowanie i pełna dokumentacja

Jednym z takich programów jest Revit – program, który umożliwia wykonanie nie tylko modelowania, ale również pełnej dokumentacji. Wszystko dzięki temu, że wszystkie informacje o tworzonym budynku są przechowywane w samym programie, co będzie też można wykorzystać w przyszłości. To nie jedyne możliwości, jakie daje program Revit. Sam proces projektowania przyspieszony jest w znaczny sposób, dzięki temu, że mamy do czynienia funkcją 3D. Warto zaznaczyć, że jest to program komputerowy, który umożliwia tworzenie rzutów, widoków elewacji, przekroi. W Revit można znaleźć również przydatne narzędzia, dzięki którym można wykonać rury, kanały, przewody i wiele innych przydatnych w budynkach elementów.

Kurs Revit od A do Z

Dla kogo przeznaczony jest kurs Revit? Nie tylko dla osób, które chcą poznać program od podstaw. To szkolenie, które przeznaczone jest również dla osób chcących uporządkować swoją wiedzę. Z kursu mogą korzystać również studenci, które chcą przećwiczyć umiejętności zdobyte podczas wykładów. Nie ma żadnych ograniczeń co do osób, jakie mogą wziąć udział w szkoleniu. Najważniejsze to fakt, aby dany temat faktycznie zainteresował osobę chcącą zapisać się na kurs odnośnie tego programu. 

Comments are closed.