Lat to na tarasie kojarzy nam się przede wszystkim z wypoczynkiem w gronie znajomych czy rodziny, ale również z wyjątkowymi posiłkami podawanymi na świeżym powietrzu. Aby móc cieszyć się obecnością bliskich warto postawić na stół tarasowy wykonany z trwałych materiałów. Co zaproponują nam dzisiaj topowi producenci? Jakie stoły na taras cieszą się największą popularnością? 

Stół tarasowy dopasowany do potrzeb 

Stół tarasowy kojarzy nam się przede wszystkim z dużymi stołami obiadowymi, do których zapraszamy bliskich na wspólne biesiadowanie. Warto jednak pamiętać, że stół tarasowy to również modele kawowe, które idealnie sprawdzą się na mniejszych przestrzeniach, takich jak balkony. Producenci proponują nam stół tarasowy w klasycznej odsłonie, jak i w formie nowoczesnych mebli ogrodowych, które będą cieszyć oczy każdego dnia. Co wybrać?

Nie ma wątpliwości, ze to meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Nowoczesne meble technorattanowe zaskoczą nas pozytywnie zarówno pod względem wyglądu, jak i materiałów – dość powiedzieć, że meble technorattanowe są uważane za jedne z najtrwalszych wśród oferowanych na polskich rynku. Stół tarasowy z technorattanu to bez wątpienia strzał w dziesiątkę, kiedy szukamy mebli trwałych i eleganckich. 

Czym jest technorattan?

Włókno technorattanowe to nic innego jak plecionka syntetyczna o nieporowatej strukturze, która nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatna na ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Niezwykle ważne jest to, że materiał ten dostępny jest w kilku kolorach, przez co nasz stół tarasowy może być dobrany idealnie do pasującej już aranżacji tarasu. Stelaż mebla wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten jest zabezpieczony przed wnikaniem rdzy. 

Comments are closed.