Przyjemność płynąca z gotowania to przede wszystkim możliwość tworzenia nowych dań i komponowania nowych smaków. Aby możliwe było realizowanie kuchennych wyzwań konieczne są nie tylko wysokiej jakości produkty spożywcze, ale przede wszystkim: dobrze dobrane garnki i patelnie. Jakie rozwiązania proponują nam dzisiaj producenci garnków? Jakie innowacje i technologie warto zastosować we własnych kuchniach?

W poszukiwaniu wysokiej jakości

Nie ma wątpliwości, że to garnki stalowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – mówią specjaliści sklepu gerlach.pl. Komplety garnków składają się z kilku lub kilkunastu elementów – warto wybrać zestaw dopasowany do swoich potrzeb. Zastosowanie stali nierdzewnej 18/10 wywołało rewolucję w naszych kuchniach – stal nierdzewna jest zabezpieczona przed odkształceniami, działaniem wysokich temperatur. W dnie garnków umieszcza się specjalistyczne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnków. Dyski przyczyniają się do szybszego przygotowywania dań, jak również do zmniejszenia naszych rachunków za gaz czy prąd. Każdy z garnków wyposażono w doskonale przylegająca pokrywkę wykonaną ze szkła hartowanego – pokrywki posiadają niewielki odpowietrznik pozwalający na odparowanie nadmiaru pary wodnej i zagęszczenie potrawy. Pokrywki przylegają idealnie!

Dodatki do garnków

Komplety garnków uzupełnione są o liczne dodatki, których zadaniem jest uprzyjemnienie oraz ułatwienie codziennego gotowania. Przykładem są tu lejki, cedzaki i miarki do odmierzania płynów, ale również urządzenia dedykowane do gotowania na parze. Warto również zwrócić uwagę na profilowane, antypoślizgowe rączki, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie garnków i patelni każdego dnia. 

Comments are closed.

https://magicflvacation.com Stół do kuchni https://alliancedoctor.com