Jeżeli kiedykolwiek organizowałeś imprezę plenerową, grilla lub piknik, wiesz zapewne, że największy problem stanowią zazwyczaj sztućce i naczynia. Tradycyjne szklane i porcelanowe zastawy są nieporęczne i ciężkie a dodatkowo może nie być możliwości ich umycia. Można wybrać jednorazowe widelczyki i słomki z plastiku, jednak wtedy w znacznym stopniu przyczyniamy się do zaśmiecania środowiska tym szkodliwym materiałem. Czy w takim razie istnieje sposób, aby połączyć wygodę z ekologicznym podejściem? Jak najbardziej! Sprawdź ofertę sklepu Slowpack i przekonaj się, jak pomocne okażą się drewniane sztućce i naturalne słomki.

Jednorazowe sztućce drewniane

Sztućce jednorazowe drewniane sprawdzą się w każdym miejscu i nadają się do spożycia każdego rodzaju posiłków. Odporne są one na bardzo niskie i wysokie temperatury, przez co masz pewność, że spełnią każde postawione przed nimi zadanie. Wykonane zostały z wysokiej jakości prawdziwego drewna. Sztućce drewniane zapewniają neutralność smakową naturalny ciekawy wygląd i komfort jedzenia dzięki ergonomicznemu kształtowi, niewielkiej wadze i odpowiedniej długości. W ofercie sklepu Slowpack znajdziesz różnego rodzaju sztućce o różnym zastosowaniu, takie jak m.in. drewniane łyżki, drewniane noże, łyżki, gotowy zestaw drewnianych sztućców, łyżko-widelce, małe widelczyki czy łyżeczki do lodów.

Kolorowe papierowe rurki 

Kolejnym produktem, który sprawdzi się doskonale na plenerowej imprezie, są słomki papierowe. W porównaniu do tych z plastiku są dużo bardziej przyjazne dla środowiska. Słomki papierowe w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanego papieru, przez co są bardzo lekkie z zarazem bardzo wytrzymałe. Bez problemu napijesz się za ich pomocą wszelakich zimnych napojów. Papierowe słomki są produktem bardzo elastycznym oraz w pełni biodegradowalnym i kompostowanym dlatego bez wyrzutów sumienia wyrzucisz je po użyciu do śmietnika lub do własnego przydomowego kompostownika. Sprawdź naszą ofertę już dziś i ciesz się ekologicznymi i naturalnymi wyrobami – sklep Slowpack.

Comments are closed.

https://rochesterbeergals.com https://paydayloans10doqd.com https://nety.pl/partnerskie/zakup-ubezpieczenia-autocasco-co-warto-wiedziec/