Z samochodem jest jak z każdym innym przedmiotem. Jeżeli się o niego dba, nie traci znacząco na wartości, a wszystkie elementy, które podlegają eksploatacji, zachowują swój stan przez długi czas. Dlatego brytyjska marka TEC 2000, istniejąca na rynku już od 1973 roku, dostarcza środki do czyszczenia silnika, układu klimatyzacji i dodatki do paliwa, które skutecznie spełniają swoje zadanie. W Internecie spotkać można opinie zadowolonych kierowców, którzy z pełną odpowiedzialnością polecają produkty TEC 2000. W czym tkwi ich siła?

Kompleksowe czyszczenie klimatyzacji z TEC 2000

TEC 2000 spray do klimatyzacji ma za zadanie wyczyszczenie systemu klimatyzacyjnego. Środek ten eliminuje nieprzyjemne zapachy wilgoci i stęchlizny i pozostawia świeżość w aucie na długo. Odgrzybiacz klimatyzacji nie oddziaływuje źle na zdrowie oraz nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. To jego użycia nie wymaga się demontażu systemu klimatyzacji. 

Preparat zawiera składniki grzybobójcze, bakteriobójcze, a jego aplikacja w samochodzie jest łatwa i szybka. W tym celu należy wyjąć filtr kabinowy oraz uruchomić silnik. Następnie system klimatyzacji powinien zostać ustawiony na maksymalne chłodzenie z zamkniętym obiegiem powietrza. Ostatnim krokiem jest ustawienie butelki pionowo na fotelu kierowcy lub pasażera i naciśnięcie przycisku, który uwolni preparat z puszki. Cała procedura powinna trwać maksymalnie 10 minut, a po jej zakończeniu należy użyć nowego filtra kabinowego.

Pozostałe dodatki do sprawności i ochrony silnika

Produkty TEC 2000 znane są na całym świecie. Ich działanie może zapobiec wielu awariom w samochodzie i oszczędzić pieniądze. Jedna puszka każdego z dostępnych preparatów kosztuje maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Stosowanie TEC 2000 jest zalecane, np. kierowcom, którzy kupili auto z importu i nie są pewni tego, jaki olej stosował poprzedni właściciel.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów, jest płukanka silnika. Pozwala ona na pozbycie się nagaru i osadów, zalegających w komorze silnika, które mają wpływ na wydajność pojazdu. Preparat ten dociera do rowków pierścieni tłokowych i usuwa zbędny brud. 

Dodatki do paliwa, np. samochodów z silnikiem diesla, kompleksowo zadbają o dobrą kondycję silnika wysokoprężnego. Wysoka skuteczność działania środków TEC 2000 potwierdzają zadowoleni właściciele aut. Zabiegi te zniwelują dymienie, głośność silnika, poprawią jego parametry i doprowadzą do fabrycznej czystości. 

Comments are closed.