Jak dbać o swoje paznokcie, aby przez długi czas wyglądały nienagannie? Najlepiej zdecydować się na jedną z trwałych metod ich zdobienia. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci wiedzie prym wśród innych, ponieważ daje doskonałe efekty wizualne, a przy tym nie jest droga. Poniżej więcej na ten temat.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Co jest charakterystyczne dla metody hybrydowej zdobienia paznokci? Paznokcie są pomalowane specjalną emalią, która jest następnie utwardzana pod lampą emitują promieniowanie UV. Dlatego też lakier nałożony na paznokcie jest niezwykle trwały, odporny na zarysowania. Nie odpryskuje, przez wiele tygodni pozostaje w nienagannym stanie.

Na paznokcie hybrydowe wystarczy umawiać się raz na 3 tygodnie. Jeżeli przyjmuje się suplementy poprawiające wzrost paznokci, można umawiać się częściej. Odrost będzie widoczny, co nie prezentuje się zbyt dobrze. Poza tym reszta paznokcia zwykle wciąż wygląda nienagannie. Właśnie tak duża trwałość paznokci hybrydowych to ich najważniejsza cecha.

Modne paznokcie hybrydowe

Jeżeli chodzi o manicure hybrydowy, to jak we wszystkich dziedzinach życia, również tutaj można zauważyć pewne mody. Obecnie bardzo popularne są paznokcie hybrydowe o wykończeniu matowym. Wiosną i latem zwykle kobiety stawiają na neonowe kolory, takie jak pomarańczowy, seledynowy czy kobaltowy.

Miłośniczki klasyki również znajdą coś dla siebie. Bardzo popularne są po prostu czerwone kolory lakierów do paznokci. Hybrydy wykonane w ten sposób wyglądają perfekcyjnie. Inna ciekawa opcja, niezwykle neutralna i naturalna, to po prostu french. Manicure francuski doskonale wygląda w przypadku kobiet, które muszą dbać o schludny i elegancki wygląd w pracy. Nie rzuca się w oczy, jednocześnie sprawiając, że dłonie zawsze są zadbane.

Hybryda w domu

Ile kosztuje manicure hybrydowy? Kilka lat temu ten sposób zdobienia paznokci był droższy. Teraz ceny spadły i zwykle za manicure zapłacimy około 80 zł. Jeżeli wybiera się zaawansowane zdobienia, na przykład na paznokcie są przyklejane różnego rodzaju aplikacje, manicure może kosztować więcej.

Warto wiedzieć, że hybrydy można też zrobić samemu w domu. Nie jest to trudne, wystarczy nabrać trochę wprawy. Trzeba jednak zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty oraz akcesoria. Ważna jest lampa, frezarka do paznokci, która jest potrzebna do zdejmowania wcześniejszych warstw lakieru. Poza tym kosmetyki, takie jak na przykład odtłuszczacz, top coat. Same lakiery hybrydowe są droższe od tych normalnych, natomiast też są dużo bardziej trwałe. Buteleczka starcza na wiele miesięcy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.

https://raildude.pl Piękne kuchnie https://www.fcbu.org