Czy warto inwestować w komputery poleasingowe? Coraz więcej osób zadaje sobie takie pytanie, widząc ofertę jaka pojawia się na rynku. Jest ich naprawdę dużo, więc może faktycznie warto przyjrzeć się sprzętom pochodzącym z leasingu?

Komputery w dobrej cenie

Jeżeli spojrzymy na ceny komputerów oraz innych urządzeń, które są po leasingu, dowiemy się, iż jest ona bardzo niska. Dlaczego niektóre urządzenia potrafią być tańsze od 15 do nawet 70% od ceny pierwotnej, chociaż nie są one tak “stare”? Już niektóre “kilkulatki” można zakupić za 30% wartości ceny pierwotnej. Wpływ na to ma fakt spadku ceny. Jeżeli chodzi o sprzęt, to wartość urządzeń spada o kilkanaście procent już w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Inną zaletą jest to, że komputery poleasingowe to sprzęty z wysokiej półki, które nawet po kilku latach użytkowania, mogą pochwalić się dobrymi parametrami technicznymi. Do tego mamy do czynienia z prestiżowymi markami, których urządzenia w cenie pierwotnej osiągalne są tylko dla wybranych osób. Do ich wykonania przykłada się sztab najlepszych specjalistów, dbających o każdy, nawet najmniejszy detal. Ten niezawodny sprzęt można otrzymać w pierwszej kolejności w leasing, a po zakończeniu umowy, jest on przekazywany do dalszej sprzedaży innym firmom lub klientom indywidualnym.

Sprzęt poleasingowy od amso.pl

Komputer, telefon oraz wiele innych, markowych urządzeń można zakupić w amso.pl – firmie, która jest specjalistą, jeżeli chodzi o sprzęt poleasingowy. Wszystkie urządzenia (nie tylko komputery) w pierwszej kolejności zostały sprawdzone i przetestowane, aby móc z pełną świadomością zaoferować go klientom do dalszej sprzedaży. Firma dba o to, aby zaproponować swoim klientom niskie, korzystne ceny w stosunku do konkurencji. Do tego na poszczególne urządzenia udzielana jest gwarancja na dwanaście miesięcy. Jeżeli klient będzie chciał, to umowę gwarancyjną będzie mógł przedłużyć do 36 miesięcy. Zamówiony i opłacony sprzęt w szybkim czasie trafia do klienta, aby ten mógł z niego w pełni korzystać. 

Comments are closed.