Osoby, które są dopiero na początku swojej przygody z maszynami do szycia, na pewno chętnie dowiedzą się z jakich materiałów najlepiej szyć bieliznę. Takie tkaniny w swojej ofercie może posiadać hurtownia dzianin. Zanim jednak złoży się zamówienie, warto być pewnym tego, co chce się kupić.

Jersey bawełniany

Jeden z najczęściej spotykanych materiałów, który używany jest do szycia biustonoszy. Panie może nie są świadome tego, że właśnie z tym materiałem mają najczęściej do czynienia w swojej bieliźniarce. Jersey wykorzystuje się do szycia biustonoszy z fiszbinami, a także do szycia bralet z fiszbinami. Jest to materiał, który wykorzystuje się w podszewce biustonosza. Do wyboru jest kilka rodzai jerseyów. Najlepiej jednak wybrać ten, który posiada dodatek elastanu. A to dlatego, że jest to materiał, który będzie zapobiegał rozciągliwości. Użytkowniczki będą pewne tego, że materiał zawsze powróci do swojej pierwotnej formy. Jersey nie może jednak występować po bokach biustonoszy, ponieważ nie ma on właściwości podtrzymujących. 

Elastyczna koronka

Dostępna jest najczęściej na taśmie. Ma dwa ozdobne brzegi. Rzadko kiedy można spotkać się z koronką, która ma jeden ozdobny brzeg, a drugi prosty. Bardzo delikatna w dotyku. Koronka zawiera specjalne włókna, które sprawiają, że jest ona rozciągliwa. Co dalej za tym idzie, lepiej można dopasować ją do biustonosza. Elastyczna koronka użytkowana jest najczęściej do zdobienia biustonoszy. W niektórych modelach są to brzegi miseczek. W innych koronka dodawana jest na całej szerokości biustonosza. Koronka bardzo często mylona jest z haftem. 

Tiul elastyczny

Bardzo przyjemny w dotyku. Tiul elastyczny jest rozciągliwy. Niekiedy można się również spotkać z nazwą “power mesh”. Wykonywany jest on na bazie poliamidu i elastanu. Tiul jest przyjemny, ale nie daje dużego podparcia dla biustu. Może być używany tylko i wyłącznie przy tych modelach, które nie będą obciążone wielką wagą piersi kobiecych. Tak, tiul elastyczny jest materiałem, który będzie służył paniom o małym biuście.

Co oferuje hurtownia dzianin?

Takie oraz wiele innych materiałów można znaleźć w hurtowniach. Tak, to właśnie najlepiej tam poszukiwać dobrych materiałów do uszycia bielizny. Chociażby dlatego, że w ich ofercie znaleźć można tak różnorodne materiały. Nie tylko, jeśli chodzi o rodzaj, ale również o kolorystykę. Do tego można bawić się również wzorami, które sprawiają, że poszczególne rzeczy wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjniej.

Hurtownia dzianin oferuje również swoim klientom atrakcyjne ceny. I to takie bez dodatkowo narzuconej marży! Jak więc widać, można na tym zaoszczędzić całkiem sporą ilość pieniędzy. Warto? Oczywiście, że tak.

Przed złożeniem zamówienia, należy sprawdzić także ewentualne formy wysyłki, a także zwroty. Chociaż, należy mieć nadzieję, że skoro już się zamawia w takich miejscach, to nie trzeba będzie wykonywać żadnych zwrotów. 

Na ogół bywa tak, że stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki, jeżeli systematycznie wykonują zamówienia. 

Comments are closed.