Stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie nie jest kłopotem. Warto jednak pamiętać, że poza komfortowymi meblami i dodatkami powinniśmy zadbać również o odpowiednią ochronę przed silnym słońcem. Pomoże w tym nowoczesny parasol ogrodowy 250 cm. Czym zaskoczy ten produkt?

Dlaczego warto postawić na parasol ogrodowy 250 cm?

Odpoczynek w ogrodzie to świetny sposób na relaks. W ogrodzie czy na tarasie możemy odpoczywać sami, w gronie rodziny czy też zapraszać znajomych. Niezwykle ważne jest jednak, aby zapewnić sobie ochronę przed słońcem. Dobrym rozwiązaniem okaże się parasol ogrodowy 250 cm. Funkcjonalny parasol pozwoli na ochronę przed silnym słońcem, ale też niespodziewanym deszczem. Parasol opiera się na stabilnej osi, wykonanej z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Oś osadzona jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji. Liczne punkty regulacji pozwolą na dopasowanie kąta padania cienia. Wiele osób zwraca uwagę na czaszę parasola – jest ona wykonana z tkaniny technicznej pokrytej warstwa poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed wnikaniem brudu, ale również płowieniem.

Parasol ogrodowy 250 cm czy pergola?

Parasol ogrodowy 250 cm to nie jedyna opcja, która pozwoli na ochronę przed słońcem w ogrodzie. Zadaszenie tarasu w formie pergoli to chętnie wykorzystywane rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych form. Nowoczesna pergola może być wykorzystywana zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie – to funkcjonalne zadaszenie, które pozwoli na zacienienie wybranej przestrzeni. Modułowa konstrukcja pergoli sprawia, że jej wznoszenie nie sprawia żadnych problemów. Na uwagę zasługuje szczególnie dach zadaszenia – jest on wykonany z aluminiowych listew, które mogą obracać się wokół własnej osi. Użytkownik decyduje o tym, w jakiej pozycji są lamele.

 

Comments are closed.