Kuchnia jest miejscem, gdzie nie tylko przygotowywane są posiłki – nierzadko to również jadalnia czy miejsce odpoczynku z filiżanką kawy w ręce. W tworzeniu kuchni idealnie dopasowanej do swoich potrzeb pomogą meble na wymiar. Kuchnie na wymiar to rozwiązanie wybierane przez coraz większą ilość Polaków.

 

Kuchnie na wymiar – praktyczne i eleganckie!

Kuchnia powinna być funkcjonalna, wygodna w codziennym użytkowaniu i estetyczna. W stworzeniu idealnej kuchni marzeń pomogą doświadczeni architekci i stolarze. Kuchnie na wymiar to rozwiązanie wybierane zarówno do klasycznych wnętrz, jak i małych kuchni czy aneksów kuchennych. Olbrzymim atutem kuchni tworzonych na wymiar jest możliwość zabudowania problematycznych wnęk oraz skosów, dzięki czemu wnętrze nabierze elegancji. Projektanci podkreślają także, że taka zabudowa pozwoli na wykorzystanie potencjału pomieszczenia, np. poprzez zabudowę pod sam sufit. To świetne rozwiązanie w przypadku niewielkich kuchni czy aneksów. Kuchnie na wymiar dają też szansę na niebanalną zabudowę – przekonują projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej. Szeroki wybór materiałów, dekorów i elementów wykończeniowych pozwoli na zaprojektowanie kuchni innej niż wszystkie.

 

Kuchnie na wymiar krok po kroku!

Kuchnie na wymiar tworzone są w kilku etapach – pierwszym jest dokładne wymierzenie pomieszczenia oraz praca z projektantem. Na tym etapie klient i projektant tworzą wizualizacje kuchni z uwzględnieniem wszystkich potrzeb zamawiającego. Klient powinien określić materiały, kolory, elementy wykończeniowe, akcesoria. Po akceptacji projektu rozpoczyna się proces tworzenia mebli. Ostatni etap do dotransportowanie mebli do klienta i ich montaż. Na każdym etapie klient jest informowany o wykonywanych pracach.

Comments are closed.