Jak sprawić, aby nasz taras stał się doskonałym miejscem wypoczynkowym? Podstawą jest odpowiednia aranżacja oraz dobranie mebli i dodatków dopasowanych do naszych potrzeb. Taras może zmieniać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami lub też być komfortową strefą przygotowaną do relaksu – aranżacja zależy wyłącznie od nas samych!

Jakie meble na taras?

Taras to przestrzeń, która powinna być dopasowana do naszych oczekiwań. W zależności od nas może być miejscem relaksu, jak również przestrzenią odpowiednią do podawania posiłków czy  zapraszania gości. Odpowiednio zaaranżowany i zabezpieczony taras to również miejsce zabaw dla naszych dzieci. Podstawą są meble tarasowe – w dostępnych kolekcjach znajdziemy zarówno meble wypoczynkowe, kawowe, jak i obiadowe. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe, które odznaczają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale i świetnym wyglądem. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które są malowane proszkowo – dzięki zastosowaniu tej technologii możemy mieć pewność, że konstrukcje są zabezpieczone przed wilgocią i korozją. Poprzez zastosowanie aluminium możliwe jest również znaczne zmniejszenie wagi mebla. Wierzch mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka – jej nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. 

Meble na taras w cieniu parasola

Jak stworzyć strefę cienia na naszym tarasie? Okazuje się, że to proste – wystarczy wykorzystać nowoczesny parasol ogrodowy. Funkcjonalne parasole oferowane przez topowych producentów zaskoczą nas świetnymi parametrami technicznymi. Parasole posiadają liczne punkty regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia. Dodatkowym atutem jest też możliwość odchylania czaszy w jednej lub w dwóch płaszczyznach. 


Comments are closed.